Your World Life

Najlepszy Polski Serwer RPG **YourWorldLife**

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2017-06-02 23:47:48

chudyyyy
Użytkownik
Dołączył: 2017-06-02
Liczba postów: 1
Windows XPFirefox 52.0

straciłem pojazdy oraz pieniądze z konta

Szanowna Administracjo:                                                                                                                                                             Na początku maja zacząłem przygodę z tym serwerem, spodobał mi się on ze względu na wysokie zarobki jak każdy nowy gracz chciałem zarobić pieniądze na pojazdy popracowałem trochę i dorobiłem się paru fajnych pojazdów między innymi na infenrusa z Full MK którego kupiłem od norberta12 za kwotę 1.1kk po jakimś czasie wymieniłem się z nim elegy z Full Tuningiem na elegy bez tuningu i turismo z neonami potem zaczął zbierać na jakieś auto za 20kk i kupiłem od niego sandkinga, super gt i zr350 po niskich cenach po jakimś tygodniu zakupiłem sobię nrg500, Elegy z PJ oraz super gt i zacząłem zbierać na helikopter, pracowałem i uzbierałem 1.6kk i wpłaciłem je na konto i wyszedłem z gry. Nie grałem przez 2 dni bo musiałem pozałatwiać sprawy związane ze szkołą ale mniejsza z tym po tych dwóch dniach wszedłem na serwer i chciałem stuningować mojego vincenta podjechał po mnie DrDemolka i podwiózł mnie pod bankomat chciałem wypłacić sobię pieniądze a tam 0 PLN odrazu pomyślałem że mam tak samo jak mój kolega co stracił 300k i swoje SRP pomyślałem że podjadę pod przechowywalnie pojazdów a tam też pusto na drugi dzień napisałem do administratora że zniknęły mi pojazdy na napisał "Nie rób w ch**a" to odpuściłem i czekałem aż wejdzie właściciel serwera ale nie wszedł to napisałem na starym forum o tym ale nikt nie pomógł.Myślę że tu mi ktoś pomoże lecz nie wiem czy da się odzyskać te auta i pieniądze ponieważ nie robiłem SS praktycznie w ogóle nie robię SS ponieważ nie są mi one potrzebne znam dużo szczegółów pojazdów niektórych znam ID jak by ktoś z was zajął się tą sprawą to mógłbym podać wam te szczegóły, dodam jeszcze że auta stały pod moim domem niedaleko SF i te pojazdy mają inni gracze bo widziałem że toros11 ma moje turismo  z neonami gdy napisałem mu ID mojego zaginionego turismo to napisał że się zgadza i ze kupił je od kogoś lecz nie pamięta nicku. Myślę że da się jakoś te pojazdy odzyskać, liczę na waszą pomoc. Jakby ktoś z was miał jakieś pytania to niech pisze na PW na serwerze lub tutaj pod tym wątkiem.                                                                                                         


Pozdrawiam chudyyyy [dblpt])

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
smswobodna - unleashed - wweinfo - arrivamta - roadtorp